Z życia Szkoły Wydarzenia Certyfikat dla Szkoły Domowego Masarstwa
Certyfikat dla Szkoły Domowego Masarstwa PDF Drukuj Email
Wpisany przez vtec   
niedziela, 11 października 2009 01:00
certyfikat_small

 

29 września b.r. odbyło się posiedzenie Zarządu Częstochowskiej Organizacji Turystycznej, na którym rozstrzygnięto V edycję konkursów i przyznano certyfikaty w następujących kategoriach: produkt turystyczny, potrawa regionalna i pamiątka turystyczna.

 

W kategorii produkt turystyczny certyfikat przyznany został naszej Szkole Domowego Masarstwa.

 Częstochowska Organizacja Turystyczna powstała w 2004 roku jako stowarzyszenie skupiające osoby prawne i osoby fizyczne. Członkami stowarzyszenia są m. in. samorządy gminne z Urzędem Miasta Częstochowy i Związkiem Gmin Jurajskich, Klasztor OO. Paulinów na Jasnej Górze i Żarkach-Leśniowie, Polska Izba Turystyki, branża turystyczna reprezentująca biura podróży i gestorów bazy noclegowej, przedsiębiorcy oraz stowarzyszenia i organizacje non-profit.

 

Częstochowska Organizacja Turystyki organizuje coroczne konkursy w 3 kategoriach: produkt turystyczny, potrawa regionalna i pamiątka turystyczna, mające na celu wyłonienie i popularyzację najbardziej atrakcyjnych i skutecznych marketingowo produktów i atrakcji turystycznych Częstochowy i regionu częstochowskiego. Najlepsze produkty nagradzane są certyfikatem produktu turystycznego Częstochowskiej Organizacji Turystycznej, który można używać we własnych materiałach promocyjnych lub reklamowych. Nagrodzone produkty i atrakcje są promowane przez Częstochowską Organizację Turystyczną na stoiskach regionalnych podczas turystycznych targów krajowych i zagranicznych, w wydawnictwach promocyjnych oraz na turystycznym portalu internetowym.

 

W bieżącym roku certyfikat w kategorii produkt turystyczny został przyznany Agroturystycznej Szkole Domowego Masarstwa w Folwarku Zrębice, pod patronatem Wędzarniczej Braci.

 

 

certyfikat1

 

Uroczyste wręczenie certyfikatów odbyło się 9 października br. w Częstochowie podczas miejskich obchodów Światowego Dnia Turystyki.


 
Copyright © 2023. Szkoła Domowego Masarstwa.