Z życia Szkoły Wydarzenia Zakończenie współpracy z Folwarkiem Zrębice
Zakończenie współpracy z Folwarkiem Zrębice PDF Drukuj Email
Wpisany przez vtec   
poniedziałek, 11 października 2010 16:42

 

Bardzo ważna informacja dla wszystkich chętnych do uczestnictwa w kursach Naszej Szkoły Domowego Masarstwa!!!

 

Na podstawie protokółu nr 3, uchwała nr 9, z posiedzenia ZARZĄDU FUNDACJI ,,WEDZARNICZA BRAĆ" z siedzibą w Bełchatowie wpisanej do KRS pod nr. 0000350401, podjęta została decyzja o zakończeniu działalności szkoleniowej w FOLWARKU ZRĘBICE. Uchwała została przyjęta w głosowaniu jawnym jednogłośnie.

 

W związku z powyższym, z dniem 30.09.2010 r. wszelkie kursy prowadzone przez SDM WB w Folwarku Zrębice, zostają zawieszone.

 


Osobom, które zapisały się na kursy październikowe i listopadowe, w przeciągu 2 dni zostanie zwrócona kwota opłaty kursowej. Jednocześnie informujemy, iż zapisane osoby pozostają na listach chętnych (chyba, iż podejmą decyzję o rezygnacji z kursu), gdyż zgodnie z uchwałą nr 10 cyt. wyżej protokółu, do końca października 2010 r. zostanie zawarta umowa na prowadzenie zajęć szkoleniowych SDM z partnerem zapewniającym wyższe standardy lokalowe, niż w dotychczasowej placówce.

 

W jednym z ośrodków trwają już prace wykończeniowe - przewidywany termin rozpoczęcia zajęć: przełom listopada i grudnia tego roku, zaś jesli chodzi o drugi, do końca października udamy sie na miejsce celem dogrania warunków socjalno - technologicznych.

 

Bardzo serdecznie przepraszamy Państwa za te niedogodności, ale naprawdę robimy wszystko by standard szkoleń był jak najwyższy. Myślę, iż to zrozumiecie.
Zmiany te pozwolą również na zwiększenie asortymentu oferowanych usług poprzez wprowadzenie szkoleń specjalistycznych.

 
Copyright © 2023. Szkoła Domowego Masarstwa.